top of page

55 Hair Transplant Hakkımızda

55 Hair Transplant Saç ekimi konusunda en güncel teknolojileri uygulayan, tüm dünyadan ziyaretçileri, global tanınırlığı ve yüksek hizmet kalitesi ile 10 yıldan fazla tecrübeye sahip, A++ ve JCI sertifikalı hastane ortamında, operasyonlarına devam etmektedir.

Saç Ekiminde 55 Hair Transplant

Saç ekimi yapılan hastalar son kök yerleşene kadar doktor kontrolündedir. Toplanan kökler, organ naklinde kullanılan özel solüsyonlarda bekletilerek yaşama süreleri uzatılır. İnsan gözü santimetrekare de 16 saç sıklığının üstünü saçlı kabul etmektedir.

Altında ise saçları seyrek görür. 55 Hair’deki hekimler yüksek mühendislik ve matematik planı ile kişiyi saçlı gösterecek orantıyı hesaplar. Donör sahadan alınan graftlere hasar vermeden yarı mikromotor yarı manuel toplanır. Ön hat çizgisi belirlenirken kişinin yaşı, sosyal statüsü dikkate alınarak, sanatsal gözü gelişmiş hekim tarafından planlanır. İşin sanatsal ve artistik kısmı olan kanal açımı saç cerrahi derneği üyesi olan hekimler tarafından açılır.

Kişinin saç kökü kalınlığında ve yönünde yapılan planlama doğal görüntüyü %100 garanti eder. 55 Hair’e girdiğiniz andan itibaren bulaşıcı hastalıklar ve komplikasyonlara karşı koruma altındasınızdır. 55 Hair yaptığı her girişimin başarısını garanti eder.

Önerilen Saç Ekim Merkezi

Sağlık sektöründeki deneyimini bünyesinde çalıştırdığı uzman doktor kadrosu ve sağlık personeliyle güçlendiren 55 Hair dünya genelinde de güvenilir bir marka olmuştur.

Son teknolojik cihazları bünyesine alarak saç ekimi ve medikal estetik alanında en iyi hekimlerle fark yaratmaya devam etmektedir. Uluslararası saç cerrahi derneği tarafından kabul gören teknik ve yöntemleri, son teknolojik cihazlarla birlikte uygulayan 55 Hair iddiasını saç ekiminde de majör hale getirmiştir.

Bünyesinde var olan laboratuvarlarında ar-ge çalışmalarını yaptığı tedavi yöntemlerini, teknolojik cihazlarla cilt yapısını analiz ettikten sonra uluslararası standartlara ulaştırmıştır.

bottom of page